• UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

•       25 czerwca o godzinie 9:00 miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Dyrekcja Szkoły p. Iwona Marzec, wicedyrektor p. Anna Kokoszka, przedstawiciel Szkolnej Rady Rodziców p. Eliza Turecka, Grono Pedagogiczne, uczniowie szkoły, rodzice spotkali się aby uroczyście zakończyć rok szkolny i pożegnać uczniów klasy VIII.
                  Uczniowie klasy ósmej złożyli uroczyste ślubowanie iż, będą ,,… strzec wiernie honoru, a dalszą nauką rozsławiać dobre imię szkoły…” oraz przekazali sztandar kolegom z klasy VII. Podziękowali dyrekcji, nauczycielom i rodzicom za trud i serce, życzliwość i wyrozumiałość, wskazywanie właściwych dróg i drogowskazów, dzięki którym doszli do tego etapu życia. Wzruszającym momentem była prezentacja zdjęć jak zmieniali się obecni absolwenci od klasy pierwszej do ósmej. Następnie nastąpiło pożegnanie starszych kolegów przez klasę siódmą. Klasa siódma życzyła im pomyślności , dalszych sukcesów w kolejnych etapach edukacji oraz przekazała upominek.

Na koniec Pani Dyrektor wręczała wspólnie z wychowawcami nagrody książkowe najlepszym uczniom w szkole. Podczas uroczystości zostały również przekazane statuetki Nobla i Mini Nobla. Noble Szkoły Podstawowej , trafiły do uczennic klasy VIII– Emilii Tureckiej, Mileny Dąbrowskiej. Mini Nobel otrzymał uczeń klasy VI Bartłomiej Samek.

Kochani Uczniowie, jeszcze raz życzymy: niech Wasz wysiłek i Wasza wytrwałość w pogłębianiu wiedzy i umiejętności przyniosą Wam kolejne sukcesy w nowej rzeczywistości szkolnej oraz dalszym życiu.

POWODZENIA!!!

• Piknik Rodzinny

• Piknik Rodzinny jest wydarzeniem, które już mocno wpisało się w tradycję naszej szkoły i jest oczekiwane z niecierpliwością przez dzieci oraz ich rodziców.

W dniu 11 czerwca 2022r. Dyrekcja, Nauczyciele, Rodzice i uczniowie Szkoły Podstawowej w Grodkowicach zorganizowali Piknik Rodzinny „Mama, tata i ja - cztery godziny dla rodziny” – plenerową imprezę, która już po raz ósmy gromadzi dzieci i ich rodziców.

Pogoda dopisała, dzięki czemu rodziny mogły oddać się wspólnym zabawom i mile spędzić czas w gronie znajomych oraz skorzystać z atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich. A było ich niemało, bowiem w programie zaplanowano liczne występy artystyczne dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas I - VIII, jak również konkursy i zawody rodzinne.

Najmłodsze dzieci bawiły się na dmuchanej zjeżdżalni oraz dmuchanym zamku, a także korzystały z oferty stoisk z popcornem i watą cukrową.

W istotę każdego pikniku jest wpisane wspólne biesiadowanie. Uczestnicy: młodsi i starsi, uczniowie i ich rodziny chętnie degustowali ciasta, pizzę oraz brali udział we wspólnym grillowaniu. Niewątpliwie najbardziej wyczekiwaną atrakcja, była kąpiel w pianie, którą zapewnili strażacy.

Wspaniała zabawa towarzyszyła do końca Pikniku Rodzinnego. Teraz pozostały wszystkim uczestnikom tylko miłe wspomnienia i cierpliwe oczekiwanie na następną uroczystość.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację imprezy. Wierzymy, że za rok piknik będzie równie udany!

Piknik współfinansowany z dotacji przyznanej przez Wójta Gminy Kłaj.