• INFORMACJA

• Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024 odbędzie się 04.09.2023r. o godz. 08:00 w Szkole Podstwowej w Grodkowicach na sali gimnastycznej . Serdecznie zapraszamy.
            Autobus z Łężkowic 07:40.

W tym dniu msza.św. dla dzieci zostanie odprawiona o godz. 09:00 w kościele w Brzeziu.

Dla dzieci oraz rodziców , którzy chcą uczestniczyć w nabożeństwie będzie autobus spod szkoły o godz. 08:50. Autobusem pojedzie również poczet sztandarowy szkoły. Po skończonym nabożeństwie autobus przywiezie dzieci pod szkołę, skąd udadzą się do swoich domów. Uczniowie z Łężkowic uczestniczący w nabożeństwie zostaną odwiezieni do Łężkowic i dla dzieci z integracji również zostanie zapewniony odwóz.

Dla uczniów z Łężkowic, którzy nie będą uczestniczyć w mszy św. będzie autobus o godz 09:10. i dla dzieci z integracji również o tej godzinie będzie zorganizowany odwóz.

Przedszkole w tym dniu pracuje bez zmian, dowozy i odwozy według obowiązującego rozkładu.

Iwona Marzec

• INFORMACJA

• Dyrektor Szkoły Podstawowej w Grodkowicach informuje, że zajęcia w Oddziale Przedszkolnym rozpoczynają się 01.09.2023r. (piątek) od 08:00 do 16:00.
            Bardzo proszę o potwierdzenie do 31.08.2023r. obecności bądź nieobecności dziecka w przedszkolu w celach organizacyjnych – zamówienie posiłków.
            Autobus dla dzieci z Łężkowic 07:40 , powroty o godz. 13:40 i 15:30.

Iwona Marzec

• Nauka gry w Szachy 2023/2024

• Serdecznie zapraszamy do zapisów na zajęcia szachowe, które rozpoczną się w drugim tygodniu września (11.09-15.09). Wszystkie osoby, które zapiszą się we wrześniu skorzystają z oferty promocyjnej w wysokości 60zł, kolejne miesiące to koszt 80zł za miesiąc od uczestnika. W tym roku Szachownica poszerzyła swoją ofertę i w jednej kwocie dziecko może korzystać z wielu lekcji i lokalizacji:

- Zajęcia w szkole lub przedszkolu 3-5x w miesiącu

- Zajęcia popołudniowe-klubowe 6-8x w miesiącu

- Turnieje online oraz turnieje stacjonarne 1x w miesiącu

Zapisywać można się poprzez wypełnienie ulotki, które będą rozdawane uczniom w szkole/przedszkolu lub internetowo pod linkiem: https://szachownica.org.pl/zapisz-sie/

Pierwsza lekcja zawsze jest niezobowiązująca! Zapraszamy!