• W dniu 20.09.2023r. obchodziliśmy święto Narodowego Dnia Przedszkolaka.

Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Zostały zorganizowane różne gry i konkursy, w których każde dziecko mogło wykazać się sprytem, zwinnością i pomysłowością. Radość i śmiech świadczyły o dobrej zabawie. Na koniec dzieci otrzymały Medale Dzielnego Przedszkolaka oraz kolorowe baloniki, które potem ozdobiły według swojego pomysłu. Był to wspaniały dzień radosnej zabawy, pełen słońca i uśmiechów wszystkich przedszkolaków.

• DZIEŃ KROPKI W SZKOLE

• W tym roku uczniowie klas II i III wzięli udział w zajęciach organizowanych przez wolontariuszy z naszej szkoły.

Na początku dzieci obejrzały film „The Dot”. Jego bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości. Po projekcji oraz pogadance na temat filmu uczniowie postanowili pokazać swoje talenty. Przystąpili do wykonania swoich kropkowych dzieł. Efekty można było podziwiać na szkolnym korytarzu.

Oprócz warsztatów dla młodszych uczniów, cała szkoła przyłączyła się do uczczenia tego dnia ubierając stroje w kropki.

Po obchodach Dnia Kropki wiemy jedno: każdy z naszych uczniów ma ogromny talent, wystarczy tylko uwierzyć w siebie!!

• DZIEŃ KROPKI W PRZEDSZKOLU

• Międzynarodowy „Dzień Kropki” obchodzony jest dnia 15 września. Jest to święto kreatywności, podczas którego naszą aktywność skierowaliśmy na odkrycie (często niestety dzieci mają poczucie braku uzdolnień) swoich talentów, pasji i zainteresowań. Inspiracją dla nas stała się mała Vashti, bohaterka pozycji „The Dot”, która dzięki nauczycielce plastyki uwierzyła w swój potencjał.

Przedszkolaki rozwijały swoją twórczość w aktywnościach, które są Im najbliższe
            i które wyzwalają najwięcej kreatywności, to jest w plastyce, muzyce i ruchu.

Dziękujemy rodzicom za przygotowanie barwnych strojów z akcentem kropki.

Pamiętajmy, by na co dzień wzbudzać w dzieciach poczucie własnej wartości i szukać drzemiących w każdym z Nich talentów!

• Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024

• Rozpoczęcie roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia. 4 września 2023 roku uczniowie uroczyście pożegnali wakacje, a przywitali nowy rok szkolny 2023/2024 oraz uczcili 84 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Wielu uczniów przybyło do szkoły z optymistycznym nastawieniem i ogromnym zapałem do pracy. Apel przygotowali uczniowie klasy piątej pod opieką wychowawczyni p. Edyty Rajskiej.

Następnie głos zabrała Dyrektor Szkoły – p. Iwona Marzec, która serdecznie powitała wszystkich uczniów,rodziców, grono pedagogiczne – w szczególności uczniów, którzy po raz pierwszy przyszli do naszej szkoły .

Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.

• Targooo KIDS

• Już od września startujemy z pierwszymi zajęciami z piłki nożnej dla najmłodszych dzieciaczków!

Projekt Targooo KIDS  jest skierowany do najmłodszych chłopców i dziewczynek chcących rozpocząć swoją przygodę z piłką nożną poprzez zabawę i ruch.

Dla Kogo?

Dziewczynki i chłopcy  rocznik 2016- 2020